İletişim Bilgilerimiz

İzmir Konak   İzmir Kordon
 
Cumhuriyet Bulv. No:34/A Konak-İZMİR
Tel: 0232 425 88 88
E-posta: konak@baks.com.tr
07:30 - 20:30 (Pazar açık, 09:00 - 19:00)
  Atatürk Cad. No:324 Alsancak-İZMİR
Tel: 0232 463 06 96
E-posta: kordon@baks.com.tr
İzmir Kıbrıs Şehitleri   İzmir Gıda Çarşısı
 
Kıbrıs Şehitleri Cda. No:157 Alsancak-İZMİR
Tel: 0232 465 32 38
E-posta:ksehitleri@baks.com.tr
07:30 - 20:30 (Pazar açık, 09:00 - 19:00)
  1203 Sk. 5D Remzi Bey İş Merkezi Yenişehir-İZMİR
Tel: 0232 449 17 17
E-posta:gida@baks.com.tr
07:30 - 18:30 (Pazar kapalı)
İzmir Çankaya   İstanbul Batı Ataşehir
 
1337 SK. NO: 16/A Necati Bey Bulv. Çankaya - İzmir
Tel: 0232 445 45 44
E-posta:cankaya@baks.com.tr
07:30 - 20:30 (Pazar kapalı)
  Barbaros Mahallesi Dereboyu Caddesi Çiğdem Sk.
(Ağaoğlu My Office)
No:1 Bölüm No:11 Ataşehir-İSTANBUL
Tel: 0 216 688 44 04 - E-posta:atasehir@baks.com.tr
07:30 - 18:30 (Pazar kapalı)
    İzmir Bayraklı (Adliye)
   
    Adalet Mah. 1593/1 sok. No:15/B Cumhuriyet İş Hanı
Manavkuyu – Bayraklı / İZMİR
(Bayraklı Adliye Ek Bina Karşısı)
Tel: 0232 325 88 88
E-posta: bayrakli@baks.com.tr
PAZAR GÜNLERİ KAPALIDIR
 
İzmir Bornova Küçükpark   İzmir Işıkkent
 
 
Kazım Dirik Mah. Ankara Cad. No: 249/B
Küçükpark Bornova/İZMİR
Tel: 0232 343 22 57
E-posta:kucukpark@baks.com.tr
07:30 - 22:30 (Pazar açık 08:30 - 21:00)
  Karacaoğlan Mah. 6170 Sok. No: 4/F
Işıkkent – Bornova /İZMİR
Tel: 0232 472 18 19 - 472 21 12
E-posta:isikkent@baks.com.tr
07:30 - 18:30 (Pazar kapalı)
İzmir Hatay   İzmir Mersinli (Çiçek Plaza)
 
Murat Reis Mah. İnönü caddesi no:300/B
Hatay Konak/İZMİR
Tel: 0232 232 99 60
E-posta:hatay@baks.com.tr
07:30 - 21:00
 

5003/2 sok. No: 1/A Mersinli / İZMİR

E-posta:mersinli@baks.com.tr

Tel: 0 232 306 03 06

Manisa Merkez   İzmir Yenigirne

Utku Mah. Çimentepe Cad. No:29/C MANİSA
Tel: 0 236 222 03 03 – 0 236 222 03 04
E-posta: manisa@baks.com.tr
07:30 - 21:00

 

İmbatlı Mah. 6076 sok. No:12C Karşıyaka/İZMİR

(Karşıyaka MEDICAL PARK HASTANE karşısı)

Tel: 0232 382 33 83
E-posta: yenigirne@baks.com.tr